Roberts Veidelis

Kas es esmu? - Es esmu pozitīvais džeks!Vienmēr centīšos atrast veidu kā visus uzmundrināt un pavilkt uz jokiem, unpieiet visam mazliet vieglprātīgi.

REDā daru ko? - PC, Linux un visi pārējie“devaisi”, tā ir mana specialitāte - Tehniskais darbinieks. (P.S.Reizēmelektriķis un citi melnie darbi)

Kas man tāaaaa patīk? - Jokot un vienkāršidzīvot!

Trīs lietas ko ņemtu līdzi - Savu datoru,basketbola bumbu un pozitīvu garastāvokli.

Santa Bērziņa

Es esmu jauda un enerģija, rīkoju pasākumus, ballītes, festivālus, piedalosjauniešu izglītības un attīstības projektu realizēšanā. REDā daru ko? Palīdzulietām notikt, piedalos projektu ideju apstrādē, attīstībā un īstenošanā.

Kas man tāaaaa patīk? Man tāāāā patīk būt dabā un doties pārgājienos, jo“kas var būt labāks kā tuvu draugu lokā pabūt dabā.”

Trīs lietas ko ņemtu līdzi - zobubirsti, ziepes un pierakstu kladi 

Linda Plētiena

REDā ņemos ar Eiropas Brīvprātīgo darbu un ik pa laikam uzrakstu unrealizēju pa kādai starptautiskai jauniešu apmaiņai, vadu foto un citas radošāsdarbnīcas.

Mana profesionālā pamatdarbība ir finanses, tādēļ nav arī noslēpums,ka kārtoju RED grāmatvedību, finanšu atskaites un cenšos plānot RED budžetu.

Laura Lazdāne

Esmu Laurrito, piedzīvojumu meklētāja, kas ir aktīvā sevis veidošanasprocesā. Par savu lielāko plusu uzskatu: to, kam patiesi pieķeros un ko uzsāku,vienmēr centīšos pabeigt godīgi, kārtīgi un cik vien kvalitatīvi ir manosspēkos, jo citādi, kāda jēga vispār uzsākt? 

Man patīk radīt un vairot prieku.Neformālo izglītību uzskatu par lielisku rīku, kā cilvēkam labāk saprast seviun pasaules kārtību, rezultātā jaunietim iemācoties savu prieku veidot pašam unnodot to līdzgājējiem.

Amanda Strīģele

Kas es esmu? Es esmu slinks darbaholiķis -pilnīgs pretstats visā, ko es daru. Kapitāla ideju eksplozija.

REDā daru ko? Es taisu mākoņus un pērkuūdenspistoles, ļoti bieži metu lietas ārā, lai vairāk vietas jaunām idejām.

Kas man tāaaaa patīk?  Man šitā patīk tikai ar Santu Bērziņu piejūras lietū gulēt. Man tāaaaa patīk, kad viss ir labi.

Trīs lietas ko ņemtu līdzi - filmiņukameru, saulebrilles un frošu cepuri