Linda Plētiena

Esmu Linda un REDā ņemos ar Eiropas Brīvprātīgo darbu un ik pa laikam uzrakstu un realizēju pa kādai starptautiskai jauniešu apmaiņai, vadu foto un citas radošās darbnīcas. Mana profesionālā pamatdarbība ir finanses, tādēļ nav arī noslēpums, ka kārtoju RED grāmatvedību, finanšu atskaites un cenšos plānot RED budžetu.

Santa Bērziņa

Kas es esmu? Es esmu jauda un enerģija, rīkoju pasākumus, ballītes, festivālus, piedalos jauniešu izglītības un attīstības projektu realizēšanā.


REDā daru ko? Palīdzu lietām notikt, piedalos projektu ideju apstrādē, attīstībā un īstenošanā.


Kas man tāaaaa patīk? Man tāāāā patīk būt dabā un doties pārgājienos, jo “kas var būt labāks kā tuvu draugu lokā pabūt dabā..”


Trīs lietas ko ņemtu līdzi - zobubirsti, ziepes un pierakstu kladi

Laura Lazdāne

Esmu Laurrito, piedzīvojumu meklētāja, kas ir aktīvā sevis veidošanas procesā. Par savu lielāko plusu uzskatu: to, kam patiesi pieķeros un ko uzsāku, vienmēr centīšos pabeigt godīgi, kārtīgi un cik vien kvalitatīvi ir manos spēkos, jo citādi, kāda jēga vispār uzsākt? Man patīk radīt un vairot prieku. Neformālo izglītību uzskatu par lielisku rīku, kā cilvēkam labāk saprast sevi un pasaules kārtību, rezultātā jaunietim iemācoties savu prieku veidot pašam un nodot to līdzgājējiem.

Amanda Strīģele

Kas es esmu?

Es esmu slinks darbaholiķis - pilnīgs pretstats visā, ko es daru. Kapitāla ideju eksplozija.


REDā daru ko?

Es taisu mākoņus un pērku ūdenspistoles, ļoti bieži metu lietas ārā, lai vairāk vietas jaunām idejām.

Kas man tāaaaa patīk?

Man šitā patīk tikai ar Santu Bērziņu pie jūras lietū gulēt. Man tāaaaa patīk, kad viss ir labi.

Trīs lietas ko ņemtu līdzi - filmiņu kameru, saulebrilles un frošu cepuri


Arnita Spule

Kas es esmu?Meitene, kas sastāv no Argona, Niķeļa un Tantāla jeb vienkārši ArNiTa. Apsēsta ar ķīmiju, piekopj multitaskingu un it visur it visam izdomās mistiskas likumsakarības vai vismaz mēģinās to darīt.

REDā daru ko?Mēdz būt kā vējš - Redzēt nevar, bet sajust var. Gariņš, kurš sezonāli pievienojas praktiski palīdzēt ar projektiem un idejām, taču sniedz svētību un tur īkšķus par izdošanos it visā - visu gadu!

Kas man tāaaaa patīk?Lietus - skriet cauri tam ar smaidu un dejot. Pārgājieni, pēkšņas un neplānotas aktivitātes. Projekti, tēja un daba. Un PALMAS!


Trīs lietas ko ņemtu līdzi- Pudele ar H2O, M&M's, ISIC karte (Jo studentiem ar to atlaides :D )

Roberts Veidelis

Kas es esmu? - Es esmu pozitīvais džeks! Vienmēr centīšos atrast veidu kā visus uzmundrināt un pavilkt uz jokiem, un pieiet visam mazliet vieglprātīgi.


REDā daru ko? - PC, Linux un visi pārējie “devaisi”, tā ir mana specialitāte - Tehniskais darbinieks. (P.S.Reizēm elektriķis un citi melnie darbi :D)


Kas man tāaaaa patīk? - Jokot un vienkārši dzīvot!

Trīs lietas ko ņemtu līdzi - Savu datoru, basketbola bumbu un pozitīvu garastāvokli.